Restauracja

Startujemy od 24.03.2018.

Restauracja „Pod Dębami” organizuje przyjęcia okolicznościowo-rodzinne np. chrzciny, komunie, wesela itp. oraz firmowe. Dysponujemy przykładowym menu weselnym oraz jesteśmy otwarci na uwagi dotyczące organizacji wesel.
W przypadku innych uroczystości rodzinnych menu jest ustalane indywidualnie z uwzględnieniem wszelkich życzeń kulinarnych i finansowych klientów.

W naszym menu dominują dania kuchni polskiej, przygotowane według tradycyjnych staropolskich receptur. Specjalnością lokalu są dania z cielęciny i dziczyzny. Karta dań obejmuje również dania z wieprzowiny, wołowiny, drobiu ryb oraz dania wegetariańskie i dla dzieci. Potrawy przygotowywane są z naturalnych świeżych składników, bez stosowania półproduktów.

Wesela

Specjalizujemy się w organizacji wesel. Możecie Państwo zapoznać się z przykładowymi zestawami weselnymi z uwzględnieniem kosztu na osobę.

więcej

Przyjęcia

Na indywidualne zamówienie naszych gości organizujemy imprezy na tarasie przy grillu i pieczonym prosiaku. Istnieje możliwość dostarczenia dań pod wskazany adres.

więcej

Okolica

Rogalin był w latach 1768-1939 własność rodziny Raczyńskich, której swój obecny wygląd zawdzięcza duży zespół parkowo-pałacowy.

więcej

Rogalin, Poznańska 1, Telefon/Fax (061) 813 80 13
restauracja@pod-debami.com.pl

created by gammanet | site credits